RSS
wtorek, 21 kwietnia 2009
Fabiański w Arsenalu - półfinał Pucharu Anglii.
Korzystając z kontuzji Almunii Fabian wskoczył do bramki kanonierów... no i zawalił mecz z Chelsea. Pierwszy gol to strzał w krótki róg... ale akurat z tej bramki można go wytłumaczyć - strzelec miał dobrą pozycję i mocno rąbnął. Drugi gol to błąd polskiego bramkarza - co prawa Drogba szedł 1:1 ale Fabian wybiegł za szybko i spotkał się z napastnikiem Wybrzeża Kości Słoniowej już za polem karnym i nie miał dużych szans w pojednynku z nim... SZKODA :/ Kuszczak stracił pozycję drugiego goalkeepera MU na rzecz Fostera, Dudek na ławce w Realu Madryt (podobno po tym sezonie ma zmienić klub) a Fabian traci szansę na stanie się podstawowym zawodnikiem swej drużyny
piątek, 03 kwietnia 2009
10:0 z San Marino
No i Polska wygrała 10:0 z San Marino. To nasza najwyższa wygrana w historii, ale graliśmy z amatorami (tylko 2 zawodników rywali jest zawodowcami, z czego grał tylko jeden przez kilkadziesiąt minut drugiej połowy). Dobre i to. Polska GOLAAAAA!